„Start Vilnius“ – Vilniaus miesto nekilnojamojo turto vystymo, palankios investicinės aplinkos kūrimo, investicijų pritraukimo ir inovacijų bei aukštųjų technologijų verslo plėtros įmonė.

„Start Vilnius“ turi sukaupęs vertingą patirtį įgyvendinant investicinius projektus, pritaikant teritoriją investuotojų poreikiams.

„Start Vilnius“ veikla grindžiama trimis principais:

  • Konkurencija dėl užsienio investicijų Rytų Europos regione didelė, o pritraukiamų investicijų mastas labai priklauso nuo viešojo sektoriaus pastangų kuriant investicinį klimatą;
  • Lietuvos ekonomikai reikalingos naujos verslo idėjos, grįstos inovacijomis ir pasitelkiančios mokslą ir technologijas;
  • Vilniaus regionas yra vienas patraukliausių Lietuvoje investicijoms.

Mūsų tikslas yra atsižvelgti į individualius investuotojų poreikius ir paruošti dirvą aukštą pridėtinę vertę kuriančioms investicijoms Vilniaus regione. Galime sėkmingai įgyvendinti šį tikslą, nes turime sukaupę daug vertingos patirties Šiaurės miestelio teritoriją išplėtojant į šiuolaikišką prekybos, paslaugų ir gyvenamąjį rajoną – šis projektas vertinamas kaip vienas ryškiausių teritorijų vystymo sėkmės pavyzdžių Lietuvoje.

 

2017 metų komandiruotės Tarnybiniai automobiliai ir paskutinio ketvirčio naudojimo išlaidos

Testinė komandiruotė

VW Passat 2002 m.

2016 IV ketvirčio išlaidos -> Atsisiųsti